Laagste prijs bekijken?
Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray 150 ml
X
Laat je dagelijkse verzorgingsmoment beginnen met een zachte, verwenende wake-up call voor je huid. De Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray in een royale 150 ml formaat is ontworpen om d...
Laat je dagelijkse verzorgingsmoment beginnen met een zachte, verwenende wake-up call voor je huid. De Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray in een royale 150 ml formaat is ontworpen om direct een gevoel van zachtheid, comfort en rust op te roepen. Dit is geen parfum dat je huid zwaar maakt; het is een lichte body spray die je hult in een elegante geurbeleving, met een subtiele shimmer die je huid een frisse, verzorgde uitstraling geeft. Ideaal wanneer je net uit de douche komt, jezelf opnieuw wilt laten ruiken doorheen de dag, of wanneer je met een glanzende touch net iets meer wilt genieten van het ritueel van alledag.
De formule is samengesteld om je huid te laten aanvoelen als hernieuwd: fris, comfortabel en gehydrateerd. De geurbeleving sluit aan bij het karakter van The Ritual of Sakura: bloemig, zacht en harmonieus, met een sfeer van ontspanning. Dat gevoel wordt versterkt doordat de spray gemakkelijk en gelijkmatig verstoven wordt. Je kiest zelf hoeveel je wilt: een paar verstuivingen voor een delicate waas of iets meer voor een duidelijkere aanwezigheid van de geur.
Naast het heerlijke gevoel en de verzorgende uitstraling is de spray ook praktisch in gebruik. De body spray helpt je om onzuiverheden in je routine achterwege te laten en je huidroutine te ondersteunen met een sensatie van balans. Denk aan het moment waarop je je huid verzorgt en verzorging voelt als een ademruimte. Zo wordt de geur een onderdeel van je ritme: na het wassen, na het aankleden, of wanneer je gewoon toe bent aan een mini-moment van zelfzorg.
Deze body spray is geschikt voor alle huidtypen, inclusief de meest gevoelige huid. Daarnaast bevat hij 99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong en is hij dermatologisch getest. Zo combineer je een verfijnde, sprankelende geur met een formule die zorgvuldig is afgestemd op huidvriendelijke verzorging. Met de Ritual of Sakura Shimmering Body Spray maak je van dagelijks verzorgen iets bijzonders: licht, warm en sprankelend, precies zoals je huid het verdient.
| EAN | 8719134194470 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Keizersgracht 683, 1017 DW Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | Rituals Cosmetics B.V. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Gevarenaanduiding (H-zinnen) | Niet van toepassing |
| Ingrediënten | Aqua/Water, Alcohol, Glycerin, Parfum/Fragrance, Oryza Se Rice) Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Citric Acid, Sodium Benzoa Celulose, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate, Ber. Salicylate, Linalool, Synthetic Fluorphlogopite, t-Butyl Alcohol, Benzyl Ac Coumarin, Citronellol, Geraniol, Benzoic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Terpre Dimethyl Phenethyl Acetate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Core Alcohol, Silica, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Carvone, Rose Keine Denatonium Benzoate, Benzaldehyde, Isoeugenol, Tin Oxide, Phenoxyethanol, Se Citrate, Sorbic Acid, Sodium Metabisulfite, CI 17200/ Red 33, CI 77491/ Iron Oxide C17891/ Titanium Dioxide. |
| Inhoud | 150 ml |
| Inhoud per dispenser | 150 ml |
| Land van oorsprong | Frankrijk |
| Limited Edition | |
| Navulbaar | |
| Navulling | |
| Verpakking breedte | 40 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 154 mm |
| Verpakkingstype | Niet hervulbaar |
| Voorzorgsaanduiding (P-zinnen) | Niet van toepassing |
| Voorzorgsmaatregelen | - |
| Waarschuwingen | - |
| Geslacht | Vrouwen |
| EAN | 8719134194470 |
| Geursoort | Aromatisch |
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |