Philips Evnia 42M2N8900/00
De Philips Evnia 42M2N8900/00 is een revolutionaire gaming-monitor die je meesleept in de ultieme gaming-ervaring. Met zijn indrukwekkende 42 inch OLED-scherm en een resolutie van 4K, brengt deze moni...
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 11-03-2026
Vergelijk prijzen voor Philips Evnia 42M2N8900/00
Fysieke eigenschappen van Philips Evnia 42M2N8900/00
Breedte 93,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 7,9 cm
Gewicht 17,3 kg
Hoogte 53,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Bekijk alle specificaties van Philips Evnia 42M2N8900/00
De Philips Evnia 42M2N8900/00 is een revolutionaire gaming-monitor die je meesleept in de ultieme gaming-ervaring. Met zijn indrukwekkende 42 inch OLED-scherm en een resolutie van 4K, brengt deze monitor elk detail tot leven. Of je nu een gepassioneerde gamer bent die op zoek is naar de best mogelijke visuele ervaring, of een professional die grafische ontwerpen maakt, deze monitor biedt het allemaal.
Met de nieuwste HDMI 2.1-technologie en een vernieuwingsfrequentie van 138Hz zorgt de Philips Evnia 42M2N8900/00 voor vloeiende beelden zonder vertraging. Je ervaart games zoals nooit tevoren, met een realisme dat je volledig in het spel trekt. Elk kleurrijk detail wordt prachtig weergegeven op het OLED-scherm, met diepe contrasten en levendige kleuren.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 6
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb C naar usb C
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form), Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1500000
HDR ondersteuning
Helderheid 450 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, DCI-P3, sRGB
Local dimming
Paneeltype OLED
Percentage kleurdekking Adobe RGB 93,6 %
Percentage kleurdekking sRGB 131,3 %
Pixel-dichtheid 106,06 ppi
Reactietijd 0,1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 42 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10, XDR
Verversingssnelheid 138 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 29,78 euro
Energieverbruik actief 69,6 W
Energieverbruik per 1000h 51 kWh
Energieverbruik per jaar 74,46 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 93,2 cm
Curved
Diepte 7,9 cm
Gewicht 17,3 kg
Hoogte 53,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 935366
Fabrikantcode 42M2N8900/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm