Samsung LS27C310EAU - 27
Informatie over Samsung.com
Bezorging altijd gratis en op afspraak
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-03-2025
Vergelijk prijzen voor Samsung LS27C310EAU - 27
Achteraf betalen mogelijk
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Topprijzen voor merk producten
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 1.4 poorten 1
Aantal HDMI 2.0 poorten Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort Geen
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort 1
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 75 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 5 milliseconde
EAN
EAN 8806094769296
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 18 W
Waarde energielabel nieuw 2021 E
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 612.1 x 41.4 x 363.5 mm
Curved
Product breedte 612.1 cm
Product gewicht 3800 kg
Product hoogte 463.3 cm
Product lengte 217.4 cm
UltraWide
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Samsung LS27C310EAU - 27
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer Monitoren dagelijks gebruik
Merk Samsung
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Verstelbare schermposities Niet verstelbaar
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
HDR
Helderheid 250
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094769296
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Nederlands
Uitzonderingen fabrieksgarantie Schade
Verpakking breedte 678 mm
Verpakking hoogte 430 mm
Verpakking lengte 155 mm