Samsung DV80T6220LE/S2 Warmtepompdroger
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vergelijk prijzen voor Samsung DV80T6220LE/S2 Warmtepompdroger
Achteraf betalen mogelijk
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Algemeen
Artikelnummer 372582737
EAN 8806090604874
Cooker hood
Geluidsniveau 63 dB
Design
Ingebouwd display
Kleur van het product Wit
Droogprogramma's
Strijkdroog
Energie
AC invoer voltage 220 V
Ergonomie
Snoerlengte 1,5 m
Filteren
Filter schoonmaak indicator
Geluidsproductie
Geluidsniveau 63 dB
Gewicht en omvang
Breedte 600 mm
Breedte verpakking 670 mm
Diepte 650 mm
Diepte verpakking 695 mm
Gewicht 50 kg
Gewicht verpakking 54 kg
Hoogte 850 mm
Hoogte verpakking 895 mm
Invoerapparaat
Soort bediening Draaiknop, Touch
Kleur
Kleur van het product Wit
Overige
Aanpasbaar droogniveau
Aantal droogprogramma's 16
AC invoer frequentie 50 Hz
Anti-kreuk functie
Apparaatplaatsing Vrijstaand
Capaciteit trommel 8 kg
Deur openingshoek 117°
Deurkleur Zwart/Zilver
Deurscharnieren Rechts
Diepte wanneer de deur open is 110 cm
Draairichting deur verwisselbaar
Droogklasse B
Droogprogramma voor blouse/shirt
Droogprogramma voor fijne was/zijde
Droogprogramma voor handdoeken
Droogprogramma voor katoen
Droogprogramma voor wol
Droogsysteem Warmtepomp
Duur cyclus 200 min
Energie consumptie 1,41 kWu
Energie-efficiëntie-index A+++ tot D
Energie-efficiëntieklasse A+++
Gemengd droogprogramma
Huidige waardering 4 A
Inverter technologie
Jaarlijks energieverbruik 176 kWu
Kinderslot
Koelend medium R134a
Materiaal trommel Roestvrijstaal
Netbelasting 800 W
Resterende tijd indicatie
Snel droogprogramma
Stroomverbruik (indien uit) 0,5 W
Stroomverbruik (ingeschakeld houden) 5 W
Synthetisch droogprogramma
Tijddroogprogramma
Tijdsduur tot uitschakelen 10 min
Trommel type Diamond Drum
Trommelinhoud 115 l
Type lader Voorbelading
Uitgestelde start timer
Verlichting in trommel
Verluchtdroogprogramma
Vochtsensor
Warmtebron Electrisch
Wi-Fi-besturing
Prestatie
Regeleenheid
Verpakking
Breedte verpakking 670 mm
Diepte verpakking 695 mm
Hoogte verpakking 895 mm