Laagste prijs bekijken?
Tristar MX4850 Staafmixer Wit
X
Met de Tristar MX4850 Staafmixer in het stralende wit voeg je niet alleen gebruiksgemak toe aan je keuken, maar ook een vleugje stijl. Deze krachtige staafmixer is een onmisbare hulp bij het bereiden...
Met de Tristar MX4850 Staafmixer in het stralende wit voeg je niet alleen gebruiksgemak toe aan je keuken, maar ook een vleugje stijl. Deze krachtige staafmixer is een onmisbare hulp bij het bereiden van heerlijke soepen, sauzen, smoothies en andere gerechten.
De Tristar MX4850 Staafmixer combineert functionaliteit met een elegant design. De ergonomisch ontworpen handgreep ligt comfortabel in de hand en zorgt ervoor dat je moeiteloos en nauwkeurig kunt mixen. De roestvrijstalen behuizing geeft de staafmixer een moderne uitstraling en zorgt voor duurzaamheid. De witte kleur van het apparaat geeft een frisse en cleane look aan je keuken en past moeiteloos in elke keukenstijl.
Met een vermogen van 600 Watt is de Tristar MX4850 krachtig genoeg voor het verwerken van diverse ingrediënten. Mix moeiteloos zachte en harde ingrediënten tot een glad geheel, dankzij de roestvrijstalen messen. Met de traploos instelbare snelheidsknop pas je de snelheid eenvoudig aan naar jouw wensen, zodat je altijd de perfecte textuur bereikt.
Naast de kracht en het design is ook het schoonmaken van de Tristar MX4850 Staafmixer een fluitje van een cent. De afneembare onderdelen kunnen eenvoudig worden losgeklikt en zijn vaatwasserbestendig. Zo ben je zo weer klaar voor het volgende gebruik zonder gedoe.
Kortom, met de Tristar MX4850 Staafmixer haal je een betrouwbare en stijlvolle keukenhulp in huis die je helpt bij het bereiden van de lekkerste gerechten. Voeg gemak, kracht en elegantie toe aan je keuken met deze praktische staafmixer in stralend wit. Laat je creativiteit de vrije loop en geniet van koken met de Tristar MX4850!
| Aanvullende functies | Zie beschrijving |
| Inclusief mix accessoire | Geen extra accessoires |
| Opbergbox accessoires | |
| Verpakkingsinhoud | Gebruikershandleiding;Maatbeker;Fijnsnijder |
| Inhoud | 0 l |
| Product breedte | 6.50 cm |
| Product gewicht | 0.343 kg |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 6.50 cm |
| Snoerlengte | 1 m |
| EAN | 8712836985599 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Swaardvenstraat 65, 5048 AV Tilburg |
| Fabrikant Naam | Tristar Europe BV |
| BPA-vrij | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Inclusief directe uitloop | |
| Mesvorm staafmixer | S-vorm |
| Met opvangbak | |
| Model | MX-4850 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakking breedte | 138 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 239 mm |
| Verpakkingsgewicht | 566 g |
| Aantal snelheden | 2 |
| Automatisch uitschakelen | |
| Continu of puls actie | |
| Introductie | 2024 |
| Merk | Tristar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MX-4850 |
| Oplaadbaar | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Turbo feature | |
| Type snelheid | 2 t/m 5 snelheden |
| Vaatwasser veilig | |
| Vermogen | 350 W |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal mesjes / scheerringen | 2 |
| Afneembare mesjes | |
| Bediening | Knoppen |
| Bodem met antislip | |
| Indicatielampje | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal stand | Kunststof |
| Met maatverdeling | |
| Verwijderbare stand |