Samsung LS27C360EAUXEN Monitor Zwart
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-03-2026
Vergelijk prijzen voor Samsung LS27C360EAUXEN Monitor Zwart
Topprijzen voor merk producten
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Algemeen
Artikelnummer 372621815
EAN 8806094769326
Audio
Game modus
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Gebogen
Beeldverhouding 16:9
Display technologie LED
HD type Full HD
Helderheid (typisch) 250 cd/m²
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Kleurbereik 72 procent
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
RGB-kleurruimte NTSC
Schermkrommingsclassificatie 1800R
Belangrijkste kenmerken
Antireflectiescherm
Beeldpaneel VA
DisplayPort aansluiting
DVI aansluiting
Energieklasse E
HDMI aansluiting
Inchmaat monitor 27 inch
Ingebouwde speakers
Ingebouwde webcam
Kleur Zwart
Kleurruimte sRGB
Koptelefoonaansluiting
Resolutie monitor 1920x1080
Responstijd 4 ms
Smart-monitor
Thunderbolt 3
USB-C aansluiting
Verversingssnelheid 75 Hz
VGA aansluiting
Voor foto- en videobewerking
Voor gaming
Voor werk of studie
Camera
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080)
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Bedrijfstemperatuur (T-T) 10 - 40 °C
Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Markt positionering Kantoor
Meegeleverde kabels HDMI
Ophangsysteem voor aan de muur
Paneelmontage-interface 75 x 75 mm
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
Touchscreen
VESA-montage
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 20 W
Vermogensverbruik (max) 25 W
Ergonomie
Schermdiameter in centimeters 68 cm
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 622,6 mm
Breedte apparaat (met standaard) 622,6 mm
Breedte verpakking 687 mm
Diepte ( zonder voet ) 114,3 mm
Diepte apparaat (met standaard) 214 mm
Diepte verpakking 442 mm
Gewicht (met standaard) 4,2 kg
Gewicht (zonder voet) 3,7 kg
Gewicht verpakking 6,3 kg
Hoogte (zonder voet ) 367,2 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 458,6 mm
Hoogte verpakking 175 mm