Samsung LS27A400UJUXEN
De Samsung LS27A400UJUXEN monitor is een absolute game-changer in de markt voor monitoren. Met een 27 inch scherm is het een unieke combinatie van technologie en design. De monitor heeft een verbluffe...
Informatie over Samsung.com
Bezorging altijd gratis en op afspraak
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-11-2023
Vergelijk prijzen voor Samsung LS27A400UJUXEN
Achteraf betalen mogelijk
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Fysieke eigenschappen van Samsung LS27A400UJUXEN
Breedte 53,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 19,3 cm
Gewicht 6,6 kg
Hoogte 61,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
Bekijk alle specificaties van Samsung LS27A400UJUXEN
De Samsung LS27A400UJUXEN monitor is een absolute game-changer in de markt voor monitoren. Met een 27 inch scherm is het een unieke combinatie van technologie en design. De monitor heeft een verbluffende Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels, waardoor je alles helder en scherp kunt bekijken. De monitor heeft ook een unieke kleurweergave, waardoor je met de Samsung LS27A400UJUXEN monitor prachtige plaatjes kunt maken.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 91 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse D
Energiekosten per jaar 5,5 euro
Energieverbruik actief 15 W
Energieverbruik per jaar 22 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,3 cm
Curved
Diepte 19,3 cm
Gewicht 6,6 kg
Hoogte 61,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Carry-in-garantie
Artikelnummer 901107
Fabrikantcode LS27A400UJUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm