Philips 27E1N5500LA/00
Informatie over ProShop.nl
Topprijzen voor merk producten
Topprijzen, snelle levering en de beste service
De producten komen uit Denemarken, dus de bezorging kan iets langer duren
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-03-2026
Vergelijk prijzen voor Philips 27E1N5500LA/00
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Fysieke eigenschappen van Philips 27E1N5500LA/00
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 5,66 kg
Hoogte 51 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Bekijk alle specificaties van Philips 27E1N5500LA/00
De Philips 27E1N5500LA/00 - Geniet van de ultieme kijkervaring!
Met een verversingssnelheid van 75 Hz en een responstijd van 1 ms geniet je van vloeiende en snelle beelden, ideaal voor zowel gaming als multimedia. Ervaar de actie zonder enige vertraging en geniet van vloeiende bewegingen en snelle reactietijden.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 11
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 118,24 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 25,8 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,4 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 5,66 kg
Hoogte 51 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 916227
Fabrikantcode 27E1N5500LA/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm