Lenco DIR-260BK
De Lenco DIR-260BK brengt het gevoel van “altijd iets moois om naar te luisteren” moeiteloos naar je woonkamer. Je stapt ’s ochtends op met nieuws en muziek uit de hele wereld, je middagritme krijgt e...
Informatie over ProShop.nl
Topprijzen voor merk producten
Topprijzen, snelle levering en de beste service
De producten komen uit Denemarken, dus de bezorging kan iets langer duren
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-05-2026
Vergelijk prijzen voor Lenco DIR-260BK
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 20:00 uur besteld, morgen in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Fysieke eigenschappen van Lenco DIR-260BK
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 19 cm |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Hoogte | 27 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
De Lenco DIR-260BK brengt het gevoel van “altijd iets moois om naar te luisteren” moeiteloos naar je woonkamer. Je stapt ’s ochtends op met nieuws en muziek uit de hele wereld, je middagritme krijgt een prettig achtergrondgeluid en aan het einde van de dag sluit je af met een vertrouwd album dat je gewoon weer in de speler stopt. Deze moderne tafelradio combineert internetradio, DAB+ en FM in één apparaat, zodat je nooit afhankelijk bent van één signaal of één plek.
Zodra je de DIR-260BK koppelt aan je thuisnetwerk, luister je naar duizenden internationale zenders via internetradio. Daarmee wordt radio luisteren ineens internationaal: van nieuws en praatprogramma’s tot muziekstijlen die je anders misschien nooit zou ontdekken. Wil je juist terug naar nationale zenders? Dan schakel je eenvoudig over naar de DAB+ tuner. Het digitale signaal zorgt ervoor dat je helder geluid hoort zonder storende ruis, met een luisterervaring in hoge kwaliteit. Ook FM is aanwezig, voor flexibiliteit wanneer je een zender via de klassieke route wilt ontvangen.
De ingebouwde cd-speler geeft je collectie een nieuw leven. Zoek je favoriete cd’s weer uit de kast en draai ze direct af—zonder gedoe met extra apparaten. Liever vanaf je telefoon luisteren? De radio maakt draadloze verbinding via Bluetooth 5.0. Zo speel je eenvoudig je eigen playlists af, terwijl het geluid door twee ingebouwde speakers stereo tot leven komt. Het geluidsbeeld is ontworpen om ruim te klinken en je kunt bovendien rekenen op een subwoofer voor extra diepte in de lage tonen. Dat geeft muziek en filmscores net dat beetje extra body.
Handig voor dagelijks gebruik is het duidelijke kleurenscherm en de comfortabele afstandsbediening. Met knoppen op het apparaat stel je onder andere alarmen in, beheer je afspelen en kies je snel je voorkeurzenders. De DIR-260BK is uitgerust met twee wektijden en een wekfunctie op radio of zoemer. Daarnaast is er een slaaptimer, zodat je rustig in slaap kunt vallen met je favoriete uitzending of muziek.
Met zijn moderne uitstraling in het zwart, het compacte formaat (48 cm breed) en een gewicht van 4,3 kg past de Lenco DIR-260BK mooi op je kast of dressoir. Kortom: een radio die je dag ritme geeft, je muziek verzorgt en altijd klaarstaat—of je nu wereldnieuws wil volgen, digitaal wilt luisteren of gewoon een cd wilt laten spelen.
Aansluitingen
| Usb-aansluiting |
Afspeelopties
| Aantal DAB-voorkeuzezenders | 10 |
| Aantal FM voorkeuzezenders | 10 |
| DAB-radio | |
| FM-radio | |
| Internetradio | |
| Speelt cd's af | |
| Speelt van netwerk | |
| Speelt van usb-geheugen |
Alarm functies
| Aantal wektijden | 2 |
| Alarmfunctie | |
| Alarmtype | Radio, Zoemer |
| Slaaptimer | |
| Snoozefunctie | |
| Week/Weekend wekker |
Algemene eigenschappen
| Aantal speakers | 2 |
| Geluidssysteem | Stereo |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Stijl / vormgeving | Modern |
| Subwoofer | |
| Type radio | Kinderradio, Tafelradio |
Bediening
| Afstandsbediening | |
| Bediening via app | |
| Bediening via knoppen op apparaat | |
| Bedieningsknoppen op afspeelapparaat | Instellen alarm, Play/pauze, Volgende/vorige, Volgfunctie, Volume, Voorkeuzezenders |
Bestendigheid
| Waterbestendig |
Draadloze connectiviteit
| Bluetooth | |
| Bluetooth profielen | Afstandsbediening (AVRCP), Hoge kwaliteit audio (aptX), Standaard Audio ( A2DP ) |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| NFC | |
| Wifi ingebouwd |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 48 cm |
| Diepte | 19 cm |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Hoogte | 27 cm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Onderscheidingen
| Als beste getest |
Product
| Artikelnummer | 873491 |
| Fabrikantcode | DIR-260BK |
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Lenco |
| Oude apparaat gratis retour |
Scherm
| Ingebouwd scherm | |
| Kleurenscherm | |
| Touchscreen |
Stroomvoorziening
| Stroombron | |
| Type stroomvoorziening | Netstroom |
Tijdsaanduiding
| Datumaanduiding | |
| Uurwerk ingebouwd |