De veilingmeesters van Amsterdam - Spel - JUMBO
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-01-2026
De Veilingmeesters van Amsterdam is een bordspel dat spelers meeneemt naar de bruisende wereld van de Amsterdamse veilingen in de 17e eeuw. Dit spel vormt de perfecte combinatie van strategie, tactiek en sociale interactie, waardoor het een onvergetelijke ervaring biedt voor vrienden en familie. Het oproepen van een gevoel van competitie en samenwerking doet je al snel beseffen hoe belangrijk het is om goed te onderhandelen en slimme keuzes te maken.
Spelers kruipen in de huid van veilingmeesters die strijden om de beste koopjes tijdens de veiling. Je beginmaterialen zijn een scala aan waardevolle goederen, zoals schilderijen, antiek en curiosa. De spanning in het spel stijgt naarmate je meer inzicht krijgt in wat belangrijk is voor de andere spelers en hoe je zelf jouw kaarten het beste kunt inzetten. De dynamiek van het onderhandelen zorgt ervoor dat geen enkele ronde hetzelfde is. Iedere beurt brengt nieuwe kansen, onverwachte wendingen en de mogelijkheid om jouw strategische plannen bij te stellen.
Het spel is eenvoudig te leren, waardoor het toegankelijk is voor zowel ervaren spelers als nieuwkomers. De prachtige illustraties en de zorgvuldig vormgegeven speelstukken versterken de sfeer van de tijd waarin het spel zich afspeelt. Door de verschillende manieren waarop je kunt winnen, blijft De Veilingmeesters van Amsterdam uitdagend en blijft het spelen ervan boeien.
Naast de strategische elementen biedt het spel ruimte voor gesprek en interactie, wat het de perfecte keuze maakt voor een gezellige avond met vrienden of familie. Het verbindt mensen en stimuleert teamwork en de nodige dosis rivaliteit.
Met dit bordspel beleef je niet alleen de uitdagingen van het veilen, maar voel je ook de ambiance van een historische markt in Amsterdam. Laat je meevoeren door de intrige en het avontuur van het veilen, terwijl je tegelijkertijd je onderhandelingsvaardigheden tot het uiterste test. De Veilingmeesters van Amsterdam is een uitnodiging om je strategisch denkvermogen te combineren met de speelse geest van competitie, en om samen met je medespelers een memorabele tijd te beleven.