Harman Citation Oasis Wifi speaker
Met de Harman Kardon Citation Oasis luister je naar je favoriete nummers en word je op tijd gewekt. De wifi speaker beschikt over een ingebouwde wekkerradio met digitale klok. Dankzij de Google Assist...
Informatie over MediaMarkt
7 dagen per week thuisbezorgd
Gratis retourneren binnen 100 dagen
Achteraf betalen mogelijk
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-11-2024
Fysieke eigenschappen van Harman Citation Oasis Wifi speaker
| Ambilight | |
| Breedte | 21,8 cm |
| Diepte | 14,8 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Hoogte | 6,6 cm |
| Ingebouwd scherm | |
| Ingebouwde microfoon | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Samenstelling speakers | 1 speaker |
| Waterbestendig | |
| Wifi speaker size | Middelgroot (15-25 cm) |
Met de Harman Kardon Citation Oasis luister je naar je favoriete nummers en word je op tijd gewekt. De wifi speaker beschikt over een ingebouwde wekkerradio met digitale klok. Dankzij de Google Assistant bestuur je de speaker spraakgestuurd. Stel via een spraakcommando je alarmen in en kies door welke playlist of radiostation jij gewekt wilt worden. Je laadt 's nachts je smartphone draadloos op via de ingebouwde draadloze oplader. De speaker schakelt automatisch de wifi uit tussen 00.00 uur 's nachts en 6.00 uur 's ochtends, zodat je ongestoord je nachtrust pakt.
Aansluitingen
| Aantal usb-aansluitingen | 2 |
| Hoofdtelefoon aansluiting | |
| Installatiegemak volgens klanten | Matig |
| RCA aansluiting | |
| Type usb-aansluiting | Micro usb-A, Standaard usb-A |
| Usb-aansluiting |
Afspeelmogelijkheden
| AM-radio | |
| Bluetooth | |
| DAB-radio | |
| FM-radio | |
| Internetradio | |
| Multiroom platform | AirPlay, Google Cast, Spotify Connect |
| Radio | |
| Speelt van Android toestellen via usb | |
| Speelt van Apple toestellen via usb | |
| Speelt van usb-geheugen |
Bediening
| Bediening via Android app | |
| Bediening via app | |
| Bediening via Apple app | |
| Bediening via Windows app | |
| Smart home platform | Google Assistant |
Fysieke eigenschappen
| Ambilight | |
| Breedte | 21,8 cm |
| Diepte | 14,8 cm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Hoogte | 6,6 cm |
| Ingebouwd scherm | |
| Ingebouwde microfoon | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Samenstelling speakers | 1 speaker |
| Waterbestendig | |
| Wifi speaker size | Middelgroot (15-25 cm) |
Netwerk en streaming
| Bluetooth | |
| Bluetooth profielen | Standaard Audio ( A2DP ) |
| Multiroom audio | |
| Multiroom functies | Surround modus |
| Multiroom platform | AirPlay, Google Cast, Spotify Connect |
| NFC | |
| Speelt van netwerk | |
| Streaming diensten | Apple Music, Disney+, Google Play Music, Netflix, Spotify |
| Streaming diensten ondersteuning |
Product
| Artikelnummer | 854274 |
| Fabrikantcode | HKCITAOASISGRYEU |
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Harman Kardon |
| Oude apparaat gratis retour |
Software
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | Onbekend |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Juli |
Stroomvoorziening
| Type stroomvoorziening | Netstroom |