JVC HA-F160-WE In-ear oordopjes
Informatie over ProShop.nl
Topprijzen voor merk producten
Topprijzen, snelle levering en de beste service
De producten komen uit Denemarken, dus de bezorging kan iets langer duren
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-05-2026
Vergelijk prijzen voor JVC HA-F160-WE In-ear oordopjes
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
JVC HA-F160-WE In-ear oordopjes - Geniet van een meeslepende geluidservaring
Deze in-ear oordopjes combineren stijlvol design met hoogwaardige audioprestaties. Ze zijn uitgerust met 13,5 mm drivers die zorgen voor een gebalanceerd geluid met heldere hoge tonen en diepe, rijke bassen. Of je nu geniet van je favoriete muziek, films kijkt of onderweg telefoongesprekken voert, deze oordopjes leveren constant een uitstekende geluidskwaliteit.
Naast uitstekend geluid en comfort zijn de JVC HA-F160-WE oordopjes ook praktisch in gebruik. Ze zijn voorzien van een handige 1,2 meter lange kabel met een vergulde 3,5 mm jack-aansluiting, waardoor je ze eenvoudig kunt aansluiten op je smartphone, tablet, laptop of andere apparaten. De platte kabel voorkomt vervelende knopen en klitten, zodat je zonder gedoe kunt genieten van je muziek.
Algemeen
Artikelnummer 372062811
EAN 4975769415654
Data-uitwisseling
Bluetooth
Design
Kleur van het product Wit
Gewicht en omvang
Gewicht 5 g
Headset
Draagwijze In-ear
Hoofdtelefoon
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Maximum input vermogen 200 mW
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Wit
Kleur
Microfoon
Microfoontype Niet beschikbaar
Multimedia
Impedantie 16 Ohm
Netwerk
Bluetooth
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector