JVC HA-F160-VE In-ear oordopjes
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vergelijk prijzen voor JVC HA-F160-VE In-ear oordopjes
Topprijzen voor merk producten
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Het geluid dat de JVC HA-F160-VE produceert, is rijk, helder en gedetailleerd. Met een frequentiebereik van 10 Hz tot 20 kHz worden alle nuances van je favoriete muziek perfect weergegeven. Of je nu naar klassieke muziek luistert en de subtiele klanken van een viool wilt horen, of naar moderne popnummers en de diepe bas wilt voelen, deze oordopjes stellen je nooit teleur. Ze leveren een gebalanceerd geluid met een diepe bas, kristalheldere vocalen en gedetailleerde instrumentale klanken.
Algemeen
Artikelnummer 372062810
EAN 4975769415647
Data-uitwisseling
Bluetooth
Design
Kleur van het product Violet
Producttype Hoofdtelefoons
Headset
Draagwijze In-ear
Hoofdtelefoon
Akoestisch systeem Gesloten
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Maximum input vermogen 200 mW
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Violet
Kleur
Microfoon
Microfoontype Niet beschikbaar
Multimedia
Impedantie 16 Ohm
Netwerk
Bluetooth
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector