JVC HA-F160-PE In-ear oordopjes
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vergelijk prijzen voor JVC HA-F160-PE In-ear oordopjes
Topprijzen voor merk producten
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Met de JVC HA-F160-PE oordopjes ervaar je een meeslepend geluid dat je helemaal in je muziek doet opgaan. Dankzij de krachtige 9 mm neodymium drivers produceren deze oordopjes een helder en gebalanceerd geluid met een diepe bas. Of je nu naar pop, rock, jazz of klassiek luistert, elke noot wordt in al zijn glorie weergegeven.
De oordopjes zijn compatibel met bijna alle apparaten met een 3.5mm audiopoort, waaronder smartphones, tablets, laptops en MP3-spelers. Hierdoor ben je altijd verzekerd van een geweldige geluidskwaliteit, waar je ook bent.
Algemeen
Artikelnummer 372062808
EAN 4975769415623
Design
Kleur van het product Roze
Producttype Hoofdtelefoons
Gewicht en omvang
Gewicht 5 g
Headset
Microfoontype Niet beschikbaar
Hoofdtelefoon
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Positie speakers koptelefoon Intraauraal
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Roze
Volumeregeling
Kleur
Microfoon
Microfoontype Niet beschikbaar
Muis
Aanbevolen gebruik Muziek
Netwerk
Bluetooth
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector
Aantal 1
Contact geleider materiaal Nikkel
Draagwijze In-ear
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Inklapbaar
Lengte snoer 1 m
Lightning-connector
Maximum input vermogen 200 mW