JVC HA-F160-BE In-ear oordopjes
Informatie over ProShop.nl
Topprijzen voor merk producten
Topprijzen, snelle levering en de beste service
De producten komen uit Denemarken, dus de bezorging kan iets langer duren
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-05-2026
Vergelijk prijzen voor JVC HA-F160-BE In-ear oordopjes
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Algemeen
Artikelnummer 372062805
EAN 4975769415593
Data-uitwisseling
Bluetooth
Design
Kleur van het product Zwart
Gewicht en omvang
Gewicht 5 g
Headset
Draagwijze In-ear
Hoofdtelefoon
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Maximum input vermogen 200 mW
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Microfoon
Microfoontype Niet beschikbaar
Multimedia
Impedantie 16 Ohm
Netwerk
Bluetooth
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector