Audio Pro Addon C5 Wifi speaker
De Audio Pro Addon C5 is een strakke wifi speaker met een fantastische sound in een scandinavisch jasje. De Addon C5 voorziet jou van eersteklas geluid met heldere hoge tonen en diepe bassen. Deze wi...
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-07-2025
De Audio Pro Addon C5 is een strakke wifi speaker met een fantastische sound in een scandinavisch jasje.
De Addon C5 voorziet jou van eersteklas geluid met heldere hoge tonen en diepe bassen. Deze wifi speaker van Audio pro in zijn mat zwarte uitvoering is ontworpen om te kunnen presteren en is geïnspireerd op een Scandinavische traditie. Je hoort de muziek dus niet alleen, maar voelt hem daadwerkelijk ook. En dit gevoel wil je natuurlijk graag met je familie of vrienden delen, ongeacht waar je, op welk moment van de dag ook bent.
Met een krachtige 40 watt aan sound en 4 presets presteert de Addon C5 op grootse wijze. Gebruik hem als stand alone of combineer hem met meerdere speakers. Je bepaalt alles zelf. De wifi speaker werkt met Spotify Connect, Apple Airplay en bluetooth. Dankzij de rca-aansluiting, waar je gemakkelijk een platenspeler op aansluit, de usb-aansluiting, die fungeert als oplaadpunt voor usb-stekkers en de handige aux-aansluiting heb je oneindige muzikale mogelijkheden. Let op dat je platenspeler een ingebouwde voorversterker bezit of plaats een externe phono-voorversterker tussen de speaker en de platenspeler.
Algemeen
| Artikelnummer | 372539412 |
| EAN | 7330117145008 |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
Centrale besturingseenheid
| Ethernet LAN |
Design
| Kleur van het product | Zwart |
Ethernet LAN-eigenschappen
| Ethernet LAN |
Gewicht en omvang
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 130 mm |
Harde schijf
| Soort | Home audio-microsysteem |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
Kleur
| Kleur van het product | Zwart |
Netwerk
| Bluetooth | |
| Ethernet LAN | |
| Wi-Fi |
Overige
| Aan/uitschakelaar | |
| AirPlay | |
| Diameter hogetonenluidspreker | 1,91 cm |
| Diameter woofer | 10,2 cm (4") |
| Frequentiebereik | 50 - 20000 Hz |
| Tweeter | |
| Type stroombron | AC |
| Typisch stroomverbruik | 70 W |
| Woofer |
Poorten & interfaces
| Bluetooth |
Recorder
| LED-indicatoren |