Audio Pro Addon C5 Alexa connected speaker Wifi speaker Wit
€269,-
€159,-
-Multiroom luidspreker-Amplifier: 40W Digital class D-Tweeter: 2 x 3⁄4” textile dome-Woofer: 4” long throw-Frequentie Range: 50 - 20,000 Hz-Crossover: 3,800 Hz-Alexa far-field microphone-Ingang: Wi-fi...
Informatie over ProShop.nl
Topprijzen voor merk producten
Topprijzen, snelle levering en de beste service
De producten komen uit Denemarken, dus de bezorging kan iets langer duren
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-07-2025
Fysieke eigenschappen van Audio Pro Addon C5 Alexa connected speaker Wifi speaker Wit
| Gewicht | 3,2 kg |
| Kleur | wit |
| Spatwaterdicht | |
| Voedingstype | Ethernet |
| Waterbestendig |
-Multiroom luidspreker-Amplifier: 40W Digital class D-Tweeter: 2 x 3⁄4” textile dome-Woofer: 4” long throw-Frequentie Range: 50 - 20,000 Hz-Crossover: 3,800 Hz-Alexa far-field microphone-Ingang: Wi-fi + Ethernet, Bluetooth 4.0, RCA and 3.5 mm stereo-Uitgang: Sub output, USB DC out/max. 5V, 1000 mA-Afmetingen: HxBxD: 130 x 250 x 150 mm-Streaming mogelijkheden: Spotify Connect, Apple Airplay & BluetoothTechnische details:- Kleur: Wit
Algemeen
| Levering | Per stuk |
| Merk | audio pro |
| Type speaker | Wifi speaker |
Connectiviteit
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.0 |
| Wifi |
Fysieke eigenschappen
| Gewicht | 3,2 kg |
| Kleur | wit |
| Spatwaterdicht | |
| Voedingstype | Ethernet |
| Waterbestendig |
Garantie
| Fabrieksgarantie | Geen fabrieksgarantie |
| Type garantie | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onder andere val- en waterschadde |
Je vindt dit artikel in
| Aantal speakers | 1 speaker |
| Categorieën | Audio & Hifi Draadloze speakers Wifi speakers Elektronica Speakers |
| Kleur | Wit |
| Wat voor soort Wifi speaker zoek je? | Een speaker voor in een grote ruimte, Een speaker voor in de badkamer |
| Welke opties vind je belangrijk? | Multiroom |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssysteem | Niet van toepassing |
Netwerk en streaming
| Multiroom |
Productinformatie
| Artikelnummer | 14511 |
| EAN | 7330117145114 |
Technische specificaties
| Aantal luidsprekers | 1 |
Verpakking
| Afstandsbediening | |
| Gewicht verpakking | 0 gram |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking afmeting (b x h x d) | 40 x 80 x 40 cm |
| Verpakkingsinhoud |