BLACK+DECKER LM2000-QS
Informatie over Coolblue
Verzendkosten: gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vergelijk prijzen voor BLACK+DECKER LM2000-QS
Topprijzen voor merk producten
Fysieke eigenschappen van BLACK+DECKER LM2000-QS
Breedte 53 cm
Diepte 76 cm
Gewicht 25,5 kg
Hoogte 45 cm
Bekijk alle specificaties van BLACK+DECKER LM2000-QS
Aandrijving
Aandrijving Elektrisch
Aansluitspanning 230 V
Kabellengte 0 m
Maximaal geluidsniveau 96 dB
Vermogen 2000 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53 cm
Diepte 76 cm
Gewicht 25,5 kg
Hoogte 45 cm
Maai eigenschappen
Aantal maaihoogte-instellingen 7
Centrale maaihoogteinstelling
Gazonoppervlakte 700 m2
Inklapbare duwboom
Maai techniek Cirkelmaaier
Maaibreedte 48 cm
Maaihoogte 38 - 100 mm