Laagste prijs bekijken?
Severin PG8554 Barbecue Zwart
X
Geniet van heerlijke barbecue-avonden in je eigen tuin met de Severin PG8554 Barbecue in het stoere zwart. Deze barbecue is de perfecte metgezel voor gezellige zomeravonden met familie en vrienden. Me...
Geniet van heerlijke barbecue-avonden in je eigen tuin met de Severin PG8554 Barbecue in het stoere zwart. Deze barbecue is de perfecte metgezel voor gezellige zomeravonden met familie en vrienden. Met zijn stijlvolle design en krachtige prestaties zet je in een handomdraai de meest smakelijke gerechten op tafel.
De Severin PG8554 Barbecue is uitgerust met een groot grillrooster waarop je voldoende ruimte hebt voor vlees, vis, groenten en andere lekkernijen. De traploos instelbare thermostaat zorgt ervoor dat je de temperatuur naar wens kunt regelen en de gerechten perfect kunt bereiden. Bovendien beschikt deze barbecue over een handige vetopvangbak die het schoonmaken achteraf een fluitje van een cent maakt.
Met zijn compacte formaat en handige draaggrepen is de Severin PG8554 Barbecue ook ideaal om mee te nemen naar de camping, het park of het strand. Zo geniet je overal van de heerlijke smaak van gegrild eten. De zwarte kleur geeft de barbecue een robuuste uitstraling en maakt hem een eyecatcher in elke tuin.
Laat je verleiden door de geur van sissend vlees en de gezelligheid van samen tafelen rondom deze sfeervolle barbecue. Nodig je vrienden uit, steek de barbecue aan en creƫer herinneringen die je nog lang zullen bijblijven. Met de Severin PG8554 Barbecue beleef je gegarandeerd eindeloos barbecueplezier, seizoen na seizoen.
| Diameter kookoppervlak | 44.65 cm |
| Geschikt voor aantal hamburgers | 6 |
| Lengte grilloppervlak | 25 cm |
| Product breedte | 33 cm |
| Product gewicht | 2.2 kg |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| Geschikt voor locatie | Op tafelOnderwegBalkon |
| Inclusief hoes | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | RVS |
| EAN | 4008146043185 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Vallen, stoten onoordeelkundig gebruik |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Witteweg 60, 1431 GZ Aalsmeer |
| Fabrikant Naam | Severin Nederland bv |
| Inclusief deksel | |
| Inclusief luchtrooster | |
| Inclusief onderstel | |
| Inclusief slang | |
| Inclusief thermometer | |
| Inclusief verwijderbare aslade | |
| Inclusief wielen | |
| Met handgreep / handgrepen | |
| Met zijbrander | |
| Met zijtafel | |
| Vet collector |
| Aanvullende functies | Geribbelde grillplaat Temperatuur gewoon instellen met de draaiknop Moeiteloze reiniging dankzij eenvoudige opbouw en verwijderbare onderdelen Snelle opwarmtijden |
| Breedte grilloppervlak | 37 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| eWaste | |
| Indicatielampje | |
| Met drukregelaar | |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8554000 |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| Timer | |
| Type barbecue | Elektrische barbecue |
| Verpakking breedte | 351 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 433 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.37 kg |
| Verwarming tijd | 10 minuten |
| Aantal branders | 1 |
| EAN | 4008146043185 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Grillrooster 2 Verwarmingselement met draaiknop en bedrijfscontrolelampje 3 Grillschaal 4 Behuizing 5 Veiligheidsinstructies 6 Snelstartgids 7 Gebruikshandleiding 8 Garantieverklaring |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |