Brother DCP-L5510DW All-in-one laser printer Wit
Informatie over Bol
Vanaf 20 euro gratis verzending
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vergelijk prijzen voor Brother DCP-L5510DW All-in-one laser printer Wit
Topprijzen voor merk producten
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Algemene kenmerken
Printer technologie Laserprinter
EAN
EAN 4977766824552
Fysieke verbindingen
Type interface met pc WLAN (WiFi)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 12 maanden na introductiedatum
Merk en model
CE markering Niet van toepassing
EAN 4977766824552
Merk Brother
MPN (Manufacturer Part Number) DCPL5510DWRE1
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor volledige functionaliteit
Kan zelfstandig met internet verbinden
Overige kenmerken
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 510 mm
Verpakking hoogte 590 mm
Verpakking lengte 570 mm